Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Curatela, anulare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Curatela, anulare

Mama mea este bolnava de Alzmeyer si internata intr-un Azil de Batrani.Fratele meu traieste in concubinaj si concubina a facut orice pentru a deveni curator fara ca eu sa stiu si sa-mi dau consimtamantul. Este posibil? Daca da,ce pot face sa anulez aceasta decizie?
~ Conținut șters la cerere ~