Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... SCHIMBARE NUME COPIL
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

SCHIMBARE NUME COPIL

BUNA ZIUA..CINE MA POATE AJUTA CU UN RASPUNS LA PROBLEMA MEA??AM UN BAIAT DE 13 ANI DI PRIMA CASATORIE..FOSTUL SOT A DECEDAT,EU M-AM RECASATORIT IAR ACTUALUL SOT VREA SA-L TREACA PE NUMELE LUI..AS DORI SA STIU CARE ESTE PROCEDURA,UNDE TREBUIE SA MA DUC SI CEL MAI IMPORTANT LUCRU ESTE DACA POT FACE ACEST LUCRU FARA AJUTORUL UNUI AVOCAT,DEOARECE AM CONSULTAT UNUL SI MI-A CERUT FOARTE MULTI BANI ( 30 MILIOANE ).
V-am spus mai sus. Faceti o cerere de adoptie, atasati actele si depuneti la tribunal.