Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Jurisprudenţa
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Jurisprudenţa

Vă rog să-mi spuneţi, în situaţia în care într-un act depus în instanţă citez jurisprudenţa, cum e corect: e suficient să indic nr. încheierii, dosarul şi instanţa sau trebuie să ataşez ca anexă întreaga hotărâre?
Mulţumesc.
~ Conținut șters la cerere ~