Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

Este legal ca sotul meu cu care sunt in proces de divort sa spuna in sedinta publica ca sunt bolnava de cancer? Eu lucrez inca si boala nu mi-a afectat capacitatea intelectuala.
Buna ziua,
Nu e ilegal dar e imoral!
Moralitatea tine de bun simt nu de lege.
Este o informatie confidentiala, declarata fara acordul meu, Mi-a adus prejudiciu de imagine tinand cont ca lucrez intr-o institutie publica. Tot legal este?