Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Extras carte funciara
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Extras carte funciara

Buna ziua.
Pot cere estasul de carte funciara de la oricare notar din tara?Eu locuiesc in Prahova si imobilul se afla in Calarasi.
Multumesc anticipat
Schuster, utilizator
Puteti obtine dv personal extrasul de carte funciara,depunand cerere oficiala direct la ocpi responsabil teritorial,respectiv la Calarasi
Se poate online.