Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare masina
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare masina

In ce conditii as putea sa vand o masina, care este pe numele fostului sot.
Trebuie imputernicire legalizata din partea lui?
Specific faptul, ca el este de acord, singura problema fiind, ca nu se afla in tara.
Buna seara,
Va trebui sa va trimita o procura notariala in acest sens