Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Contabilitate si Consultant fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Contabilitate si Consultant fiscal

Revin in Romania, cetatean roman, doresc infiintarea unei firme, cu franciza in domeniul pariurilor sportive. Cum pot gasi contabil si consultant fiscal cu experienta in acest domeniu?
In primul rind nu este nevoie si de consultant fiscal, intrucit expertul contabil este indrituit legal sa acorde si consultanta fiscala, pe linga tinerea contabilitatii. II gasiti in tabloul expertilor contabil , pe fiecare judet si mun Bucuresti, tastind pur si simplu pe Google "membrii CECCAR".