Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... somaj pentru cei cu timp partial de 4 ore
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

somaj pentru cei cu timp partial de 4 ore

se trec 24 de luni in adeverinta-anexa 11 pentru cei care lucreaza cu 4 ore sau numai 12 luni , pentru a obtine somaj?
Se trec 24 de luni.
ana55 a scris:

Cornel Vasile a scris:

Se trec 24 de luni.

multumesc frumos!