Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONTRACT DE MUNCA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONTRACT DE MUNCA

Sunt angajata din 01.10.2011, insttitutie publica, din 03.05.2016 am intrat in concediu crestere copil,
Va rog cata vechime am in munca?
Calculati din data angajarii plus concediu de cresterea copilul ( este considerat stagiu la vechimea in munca )
"stagiu la vechimea in munca " - unde este mentionata aceasta sintagma?

@ lyly64

Daca ati lucrat in continuu , aveti o vechime in munca de 6 ani si o luna (pana la 01.11.2017)