Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... dosar penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

dosar penal

Buna ziua! Daca am dosar penal pentru furt calificat dar nu am primit nici amenda nici nimic,s a solutionat cazul pentru ca m am impcat cu partile vatamate...apare in cazier?si daca da,in cat timp va expira dosarul?
am fost sa mi scot cazierul si mi a spus ca nu se elibereaza pe loc ...din cauza ca sunt din alt oras sau din cauza ca apare si dureaza..?