Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere in avocatura polițist activ
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere in avocatura polițist activ

Un politist care este cadru activ poate sustine examenul de admitere si dacs se poate suspenda dupa admitere?
Sigur ca poate! Daca indeplineste toate celelalte conditii( Facultatea de drept, etc) are aceasta posibilitate.