avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 850 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere in avocatura polițist activ
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere in avocatura polițist activ

Un politist care este cadru activ poate sustine examenul de admitere si dacs se poate suspenda dupa admitere?
Cel mai recent răspuns: Cabinet Avocat Fabiola Miler , Avocat 22:23, 8 Noiembrie 2017
Sigur ca poate! Daca indeplineste toate celelalte conditii( Facultatea de drept, etc) are aceasta posibilitate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Examenul la o disciplina pot sa il sustin si la o alta universitate? popavasile popavasile Buna ziua. sunt student ultimul an, am ratat deja sustinerea licentei de vara din cauza unui examen la un profesor exagerat de exigent (nu vad rostul unor ... (vezi toată discuția)
Politist in barou? GianiC GianiC Daca poate cineva sa imi raspunda, i-as fi recunoscatoare.;) Stie cineva daca un politist, absolvent al unei Facultati de Drept poate sustine examenul de ... (vezi toată discuția)
Academia de politie/academia militara,cu dosar solutionat cu nup BlueStrike18 BlueStrike18 Salut,sunt nou pe forum si sper ca o sa ma lamuriti in legatura cu un lucru,pana acum nimeni nu a putut nimeni sa-mi spuna nimic sigur. Problema ... (vezi toată discuția)