Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... REINTOARCEREA LA MUNCA DIN CONCEDIUL MATERNAL
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

REINTOARCEREA LA MUNCA DIN CONCEDIUL MATERNAL

Firma la care eram angajata s-a inchis in perioada cand eram in concediul de 42 de zile dupa nastere, In acest intevar toti angajatii au semnat alt contract de anhajare la noua firma care are sediul in Croatia. Abia anul acesta am fost informata ca firma nu mai are nici o obligati fata de mine. Ce sa fac in cazul acesta? Este vorba despre brandul"CASA PARIURILOR", a trecut de la SA SERIOUS BET LA HAATRIK BET
In acest , puteti sa vorbiti la AJOFM pentru a va depune dosarul de somaj.