Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drept mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drept mostenire

Detin jumatate din apartamentul parintilor cu certificat de mostenitor.Máma me a e in a in viata.Vreau sa stiu daca poate reveni asupra partajului sau daca poate emite pretentii asupra partií mele pe motiv ca ea plateste utilitatile venitul meu fiind foarte mic
dupa ce ati facut partajul si aveti- cum ati spus- certificatele de mostenitor in parti egale, mai trebuie sa va intabulati la OCPI
valdeval, utilizator