Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Facilitati fiscale la plata onorariului notarului
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Facilitati fiscale la plata onorariului notarului

daca sant o persoana cu handicap gr 1(scleroza multipla) pot beneficia de scutiri sau reducere la plata taxelor notariale percepute de notar la dezbaterea succesiunii dupa decesul tatalui meu
Din păcate, nu.