Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Hotarare srl cu asociat unic
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Hotarare srl cu asociat unic

Buna ziua,
Hotararea de schimbare obiect principal si completare activitate, pe langa asociatul unic va fi semnata si de catre administrator (acesta nefiind asociat)?
Va multumesc.
Fiind decizia asociatului unic, se semneaza doar de catre acesta, nu si de administratorul societatii
Multumesc frumos.