Forum Discuţii juridice Executare silită Contributie asigurari sanatate
Discuție deschisă în Executare silită

Contributie asigurari sanatate

In 2011 o persoana care avea calitatea de coasigurat a avut venituri din dobanzi 180 lei. Pt acest venit a fost obligata sa plateasca asigurarile.a Am platit 360 lei fara sa stim ca toata suma era 444 lei . Acum am primit executare de la Anaf .la cei 84 lei au cakculat accesorii de 296 lei. Se mai poate face ceva?
fzaharia, utilizator
Ce-i cu ea?