avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 959 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... PENSIE ALIMENTARA
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

PENSIE ALIMENTARA

Buna ziua, de doi ani fostul , are poprire pe salar si pensia alimentara imi ajunge la domiciliu, intre timp eu ma mut in alt oras , impreuna cu fetita mea, din motive di serviciu, ce proceduri sa urmez ca sa mi trimita pensia alimentara la noua adresa. Va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Sobolan de tomberoane , utilizator 20:17, 17 Noiembrie 2017
Simplu pe card vb cu excutorul sau de unde ii luati sa i puna pe card
Ultima modificare: Vineri, 17 Noiembrie 2017
Sobolan de tomberoane, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Poprire pensie alimentara vioricaionescu vioricaionescu Buna ziua Am si eu o intrebare? Banca poate sa puna poprire pe pensie alimentara? Am un credit de nevoi personale luat impreuna cu fostul sot. De doi ani ... (vezi toată discuția)
Plata pensie alimentara ela_mia07 ela_mia07 Buna ziua!Am o fata de 14 ani care pana acum a primit pensie alimentara,dar de 1 luna nu am mai primit aceasta pensie si as dori sa stiu ce trebuie sa fac ... (vezi toată discuția)
Consultare balcania balcania In urma sentintei de divort minorul a fost incredintat mamei urmand sa platesc pensie de intretinere stabilita prin hotarare judecatoreasca. La locul de munca ... (vezi toată discuția)