Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... PENSIE ALIMENTARA
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

PENSIE ALIMENTARA

Buna ziua, de doi ani fostul , are poprire pe salar si pensia alimentara imi ajunge la domiciliu, intre timp eu ma mut in alt oras , impreuna cu fetita mea, din motive di serviciu, ce proceduri sa urmez ca sa mi trimita pensia alimentara la noua adresa. Va multumesc anticipat.
Simplu pe card vb cu excutorul sau de unde ii luati sa i puna pe card
Sobolan de tomberoane, utilizator