Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Comercializare carti in mediul online - conditii?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Comercializare carti in mediul online - conditii?

Buna ziua, as vrea sa stiu care sunt conditiile ce trebuiesc indeplinite pentru comercializarea unor carti de la o editura din Anglia (eu fiind reprezentant), in mediul online, cum ar fi site-ul emag. Mentionez ca sotul meu are un PFA pe cresterea albinelor si un SRL pe confectii metalice, iar pe aceeasi platforma online pe care am mentionat-o comercializam deja produsele apicole pe care le avem. Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns!