Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... concubinaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

concubinaj

am locuit 26 de ani in concubinaj cu o femeie,care a decedat acum o luna.Ea are 2 copii din prima casatorie.Apartamentul in care locuim a fost cumparat de mine si de femeia care a decedat.Copii au fost intretinuti de mine.Dupa moartea concubinei unul din copii vrea sa ma dea afara din apartament. Pute-ti sa-mi spuneti va rog ce drepturi am.
multumesc mult