Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Reziliere contract telefonie mobila
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Reziliere contract telefonie mobila

Un SRL care a intrat în insolvență și a fost lichidat de către un lichidator mai are vreo obligație față de compania de telefonie mobila?
La adresa unde era înregistrat sediul social al firmei se primesc somații de la un recuperator care solicită niste sume de bani foarte mari.
Ce este de făcut în această situație.
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~