Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Datorii impozit forfetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Datorii impozit forfetar

Bună ziua ! Firma are datorii la ANAF din perioada impozitului forfetar (ultimul an) poate ANAF sa pună poprire administratorului?
Cum pot afla ce datorii sunt?
Mergeți la unitatea ANAF de care aparțineți și cereți o fișă a plătitorului.