Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum se procedeaza daca sunt incadrata cu 4h pe un post ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum se procedeaza daca sunt incadrata cu 4h pe un post si 4h pe un alt post

Buna ziua, va rog sa-mi spuneti cum se procedeaza in cazul incheierii unui contract individual de munca in cazul in care lucrez la o scoala gimnaziala pe potul de secretar incadrat cu 4h si pe postul de contabil 4h.
Se face un CIM de 8h sau 2 CIM de cate 4 ore?
Se va face 2 c.i.m. cu 4 ore/zi.