avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1633 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum se procedeaza daca sunt incadrata cu 4h pe un post ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum se procedeaza daca sunt incadrata cu 4h pe un post si 4h pe un alt post

Buna ziua, va rog sa-mi spuneti cum se procedeaza in cazul incheierii unui contract individual de munca in cazul in care lucrez la o scoala gimnaziala pe potul de secretar incadrat cu 4h si pe postul de contabil 4h.
Se face un CIM de 8h sau 2 CIM de cate 4 ore?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:43, 27 Noiembrie 2017
Se va face 2 c.i.m. cu 4 ore/zi.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Orele legale de munca MadalinaAdriana MadalinaAdriana Buna ziua, am si eu o intrebare. Cate ore este legal sa muncesti pe zi? Lucrez undeva cu 8H pe cartea de munca, dar as vrea sa imi iau si un al doilea job cu ... (vezi toată discuția)
Perioada de preaviz IRLUBUCURESTI IRLUBUCURESTI BUNA SEARA! NU STIU IN CE MASURA MA PUTETI AJUTA DAR AM O INTREBARE PT. O SITUATIE IN CARE SE AFLA O PRIETENA A MEA. A LUCRAT LA O FIRMA CARE ARE 7 ANGAJATI ... (vezi toată discuția)
Buna seara! in cazul unui contract de 2 h, salariatului i se ... Brancoveanu Roxana Brancoveanu Roxana Buna seara! In cazul unui contract de 2 h, salariatului i se permite sa lucreze cand doreste aceste 2 h de ex, azi de la 10.00 la 12.00 ... maine de la 14.00 ... (vezi toată discuția)