Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Notificare avocat ca noi nu ne-am respectat contactul
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Notificare avocat ca noi nu ne-am respectat contactul

Buna ziua, am si eu o problema am un contract de colaborare pentru web design incheiat cu o societate, dupa ce am creat site-ul pentru societatea respectiva administratorul nu a mai dorit site-ul cerand banii care au fost platiti in avans inapoi si acum trimitand o notificare de la un avocat ca noi nu ne-am respectat contactul.
Cum se procedeza in astfel de cazuri ?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~
pretinde ca site-ul nu a fsot livrat....desi are acces la el ( partea din fata si ce de administrator )
si parcursul dezvoltarii site-ului a venit cu tot felul de cerinte, care nu sunt trecute in contract, desi ele au fost implementate
Ion83, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc pt. raspuns