Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Retrocedare proprietate ANRP
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Retrocedare proprietate ANRP

In data de 29.11.2017 am primit Decizia de invalidare pentru imobilul preluat in mod abuziv de regimul comunist (nationalizare 1952) cu drept de atacare 30 de zile la Tribunalul Bucuresti. Ma intereseaza daca in zul in care pierd si la Tribunalul Bucuresti, mai am vreo cale de atac (tribunal international) si daca exista cineva specializat in aceasta speta din regiune Piatra Neamt?
~ Conținut șters la cerere ~