Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Total z
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Total z

Am scos doua total z, pe aceasi zi. E problema? Primul z nu sa scos pana la total vanzari fiindca so terminat hartia . Si dupa ce lam scimbat hartia . Na mai scos total zi. Am scos din nou total z pe aceeasi zi dar nu acontinuat cu ce a lipsit al doilea z cu 0 vanzari. E vreo problema?
Buna seara, fiind in aceeasi zi se va face o nota explicativa si se va atasa Z-ul pe ea ! Spor !