Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cainele vecinului
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cainele vecinului

Buna seara. De ceva vreme m-am mutat la sat. Pe strada unde stau un vecin are un caine care umbla dezlegat. Am incercat sa vb cu el insa degeaba nu ai cu cine. Mentionez faptul ca acest caine este unul agresiv si nu odata l-am vazut atacand alti caini sau muscand oameni pe strada. Sotiei ii este frica de fiecare data cand trece prin fata porti lui pt ca in mare parte din timp e deschisa. Ce as putea sa fac?
~ Conținut șters la cerere ~
Pentru a preintampina o situatie neplacuta,sesizati oficial politia teritoriala,care detine baza tehnica pentru identificat stapani caine