Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Cum pot finaliza creditul de rambursare am luat 23500 ...
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Cum pot finaliza creditul de rambursare am luat 23500 ron pe 5 ani si am platit 18500 ron.

In feb.2018 trebuie sa termin si nu pot sa ma descurc financiar adica am salariu minim pe economie
Ceausescu Liliana - Birou de Mediator, Mediator
Încercați o reeșalonare a restului de plată.