avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 692 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Cum pot finaliza creditul de rambursare am luat 23500 ...
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Cum pot finaliza creditul de rambursare am luat 23500 ron pe 5 ani si am platit 18500 ron.

In feb.2018 trebuie sa termin si nu pot sa ma descurc financiar adica am salariu minim pe economie
Ultima modificare: Marți, 26 Decembrie 2017
Ceausescu Liliana - Birou de Mediator, Mediator
Încercați o reeșalonare a restului de plată.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Valoare patrimoniu ong bloom away bloom away Buna, As vrea sa aflu daca sunt modificari recente in acest sens, Avocatul imi spune ca e nevoie sa angajez un contabil deci patrimoniul de infiintare trebuie ... (vezi toată discuția)
Executare silita pentru credit nevoi personale Adri Adri Credit de nevoi personale,8.000 Euro luat de mine ca imprumutat iar sotul ca si coplatitor.In urma unor dificultati personale se plateste doar o parte din ... (vezi toată discuția)
Cass persoane fara venituri rcorinat rcorinat Noul cod fiscal a intrat in vigoare la 1 ian 2016, si sunt supuse platii CASS si persoanele fara venituri, care nu se incadreaza in categoriile exceptate. Pe 4 ... (vezi toată discuția)