Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... mutare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

mutare

in cazul in care ma mut din brasov in bucuresti, cumparandu-mi in bucuresti un imobil nou si angajandu-ma-n campul muncii in bucuresti, este nevoie sa mi-l schimb si domiciliul din cartea de identitate, pentru a ma putea angaja sau ma pot angaja in bucuresti , pastrandu-l domiciliul din cartea de identitate din brasov?
Va puteti angaja in Bucureşti , pastrandu-va domiciliul din cartea de identitate din Brașov.