Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... inregistrare revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

inregistrare revisal

Buna seara! as dori sa stiu cum as putea sa inregistrez o angajata ea fiind din Republica Moldova si singurul document pe care il are este pasaportul.
In revisal la adauga salariat ;
nume + prenume
cetatenie ; moldova (republica)
tip cetatenie : alta cetatenie
tip act de identitate : pasaport
serie pasaport ; ......
data inceput autorizatie :
etc.....