Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Ce șanse am, ca tată, să câștig custodia unuia ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Ce șanse am, ca tată, să câștig custodia unuia dintre copii?

Ce sanse am sa primesc dreptul ca unul dintre copii sa ramana la casa mea dupa divort? Pot dovedi cu martori si poze sau filmari ca majoritatea timpului a stat cu mine sau a mers in concediu, parintii mei au stat cu fetita inca de cand avea 1 an. Fetita are 4 ani. Mai avem inca o fetita.
Manuela Rășină, administrator
Automutilarea constituie un pericol eventual si pentru copil datorită problemelor psihice.
Depinde însă în concret în ce constă.
Mai depinde si cum ar aprecia instanța în raport de tot...