Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum acționez- viciu de constructie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum acționez- viciu de constructie

O firmă mi-a construit o hală la o săptămînă după finalizare o furtună mi-a distrus o parte din acoperiș cum acționez în instanță constructorul penal sau civil.
~ Conținut șters la cerere ~