Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensia alimentară
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensia alimentară

Ce acte îmi trebuie pentru a redeschide un dosar din care nu a mai fost plătită pensia alimentară de aproximativ 6 ani?
Bun și asta ce trb să mă duc la Constanța?
Nu trebuie să mergeţi personal, puteţi contacta un executor şi prin mijloacele moderne de comunicare, îi transmiteţi documentele electronic, la fel şi onorariul, executorul ştie ce are de făcut.