avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 529 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensia alimentară
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensia alimentară

Ce acte îmi trebuie pentru a redeschide un dosar din care nu a mai fost plătită pensia alimentară de aproximativ 6 ani?
Cel mai recent răspuns: Martonze , utilizator 21:15, 2 Ianuarie 2018
Bun și asta ce trb să mă duc la Constanța?
Nu trebuie să mergeţi personal, puteţi contacta un executor şi prin mijloacele moderne de comunicare, îi transmiteţi documentele electronic, la fel şi onorariul, executorul ştie ce are de făcut.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pensie alimentara mocutzy27 mocutzy27 platesc pensie alimentara copilului meu din prima casnicie,iar acum la a doua am un alt copil in varsta de 6 luni. suma platita ca si pens alim se imparte ... (vezi toată discuția)
Pensie alimentara tatianaardeleanu tatianaardeleanu Care sunt pasii pentru a da in judecata pt fixare pensie alimentara in urma angajarii fostului sot?La calcul sunt luate in considerare ca venit si bonurile de ... (vezi toată discuția)
Majorare de pensie alimentara si neplata acesteia adina1981 adina1981 va rog ajutati-ma,as dori sa dau pentru marire de pensie alimentara pe fostul sot am incercat calea ameabila ,adica sa vb cu el dar nu se poate discuta ameabil ... (vezi toată discuția)