Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Dată înființare stradă
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Dată înființare stradă

Dacă știe cineva din comunitatea giurgiuveană la ce data a luat ființă str. Cărămidarii Vechi din orașul Giurgiu,
Vă mulțumesc.
Acest gen de informatii poate sa fie aflat de la primarie formuland o cerere de istoric artera sau istoric nr postal .
Mulțumesc pentru răspuns. Am întrebat la primărie, compartimentul urbanism, dar nu au asemenea informație. Aștept alte informații.