avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1027 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Dată înființare stradă
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Dată înființare stradă

Dacă știe cineva din comunitatea giurgiuveană la ce data a luat ființă str. Cărămidarii Vechi din orașul Giurgiu,
Vă mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: georgescug , utilizator 15:39, 5 Ianuarie 2018
Acest gen de informatii poate sa fie aflat de la primarie formuland o cerere de istoric artera sau istoric nr postal .
Mulțumesc pentru răspuns. Am întrebat la primărie, compartimentul urbanism, dar nu au asemenea informație. Aștept alte informații.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adresa de numar postal pentru cladirea nr 2 de pe o parcela de teren octavian57 octavian57 Buna ziua, Doresc sa ma sfatuiti in urmatoarea speta: Pe un teren Cc se afla construit un imobil din anii 1960, acesta are numar de adresa postala sa ... (vezi toată discuția)
Titlu de proprietate teren cu casa curte sector 1 bucuresti mica_lu mica_lu Buna ziua, Am urmatoarea situatie: in 1986 parintii mei au cumparat o casa la curte - un teren de 600 m s-a impartit pe jumatate, 300 m revenind parintilor ... (vezi toată discuția)
Patrimoniu? ContSters234338 ContSters234338 Buna seara! Va rog f mult sa-mi spuneti si mie daca Bdul Pache Protopopescu face parte din patrimoniu? Mii de multumiri! (vezi toată discuția)