Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Reclamatie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Reclamatie

Buna ziua, unde pot face o reclamatie pentru presedintele blocului de proprietari?
La presedintele asociatie de proprietari.
Depinde ce vreti sa reclamati....comitetului, in prima faza.
In primul rand e un jeg in jurul blocului , ne au invadat șobolani iar domnul președinte nu face nimic ia bani degeaba .
Aveti comitet executiv? Ati discutat si cu ceilalti membri din Cex de ce nu este curat, nu sunt ingrijite partile comune si administrat blocul cum trebuie?

Poate presedintele vrea dar se opun ceilalti membri din CEx!!