Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Plati contributii /pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Plati contributii /pensie

De la 03 ian 18 am făcut/bătătorit .... cărare la casa de pensii Ilfov. Vreau sa achit contribuția aferenta si nu vor sa ... ia, frate. Cică nu au programul electronic adecvat/aprobat de Casa Națională. Nu stiu ce sa cred. Doamnele salariate, ce sa spun, zici ca te-ai dus sa le ceri nu sa le dai. Acre pina la Dumnezeu. Sa merg la C N Pensii sa plătesc acolo daca la Ilfov nu vor sa ia banii ? Are cineva idee ce se-ntimpla ?
Mai avei timp pana pe 25 ianuarie. Acum chiar doreati sa platiti de pe 3 ianuarie? Ce vroiati sa le dati peste nas? Nu stiti ca in fiecare luna ianuarie din fiecare an cam dupa 14 ianuarie incep incasarile?