Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizare pe cod caen inchiriere
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizare pe cod caen inchiriere

Buna ziua.
Am un spatiu inchiriat de la un proprietar, PJ , spatiu unde desfasor activitate de prestari servicii. Doresc , ca la randul meu si cu acordul proprietarului, sa subinchiriez o parte din spatiul acesta unei alte PJ ( care si aceasta va desfasura activ.comerciale) .
Trebuie sa ma autorizez pt aceasta activ de subinchiriere la ONRC? Adica sa obtin certificat constatator pt cod cean 6820.
ONRC ul zice ca nu . Multumesc
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~