avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 330 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... pot beneficia de somaj, dupa CCC
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

pot beneficia de somaj, dupa CCC

Buna seara, pot sa beneficiez de somaj, dupa ce termin CCC.Mentionez ca nu ma mai intorc la servici.Multumesc

Alte discuții în legătură

Sunt insarcinata in 7 luni si 2 saptamani iar firma mea a declarat faliment ilinca35 ilinca35 Buna , Sunt insarcinata in 7 luni si 2 saptamani ,iar firma mea a declarat procedura de faliment.Cum trebuie sa procedez ca sa nu pierd drepturile care mi se ... (vezi toată discuția)
Bună seara! peste o luna termin concediul ccc. ar trebui sa ... Marya maryy Marya maryy Bună seara! Peste o luna termin concediul de creștere copil (ccc). Ar trebui sa ma intorc la munca insa Firma la care am lucrat sa închis intre timp..pot ... (vezi toată discuția)
Intoarcerea la munca dupa concediu crestere copil Andreea Bianca Andreea Bianca Buna ziua! Firma la care lucrez are sediul in Bucuresti insa eu lucrez la punctul de lucru unde am domiciuliu. Aici isi incheie contractul in luna martie ... (vezi toată discuția)