Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare asistent de farmacie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare asistent de farmacie

Buna seara. Am terminat scoala Postliceala,am obtinut diploma de Asistent de farmacie,am obținut Certificat de membru OAMMR si nu stiu daca am sanse de angajare, deoarece nu am diploma de bac. In anunturile de angajare pe acest post se cere diploma de Asistent si nu se specifica daca este sau nu necesar bac-ul. Puteti sa-mi precizati acest amanunt,va rog? Va multumesc.
nico_crysty, utilizator
Pentru lamurirea acestei probleme va adresati in mod direct firmei in cadrul careia doriti sa obtineti angajarea.Fiecare dintre aceste firme are cerintele proprii.