Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Spor de vechime înăţământ
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Spor de vechime înăţământ

Bună ziua,doresc sa stiu dacă este legal ca sporul de vechime sa fie introdus în salariu. De anul trecut acest spor a fost introdus in salariu inainte de mairea salariala.
Este legal , atat timp cat mentionarea includerii a mai fost introdusa prin legile fostei guvernarii pdl-iste.