Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Bună ziua!Am și eu o întrebare.Soacra mea,are o casă primită moștenire de la mama dânsei.Socrul meu nu apare în acte.Daca dansul a decedat,copiii pot cere succesiune după tatăl lor , odată ce dansul nu era proprietar?
nu