Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Inchidere puncte de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Inchidere puncte de lucru

Doresc sa inchid 2 puncte de lucru.

Pot face o singura decizie a asociatului unic in care sa le mentionez pe amandoua? sau trebuie facuta cate o decizie ,respectiv cate un dosar pt fiecare punct in parte?
Daca trebuie sa fac doua decizii,le numerotez decizi nr 1 si respectiv decizia nr 2 ?

Mentionez ca punctele de lucru sunt in sectoare diferita.
stanculescugeorge, utilizator
SE face o singura decizie (cu o singura cerere) in care inserati toate modificarile pe care doriti sa le faceti la societate: mandat administratori, sediu, denumire, deschidere puncte de lucru si inchidere altele (dupa caz).
perfect multumesc