Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajat in romania, dar lucreaza in ue
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajat in romania, dar lucreaza in ue

Buna seara

As dori un raspuns pentru urmatoarea intrebare:
O firma din Romania poate avea angajati cu contract aici (in Romania) si sa-i plateasca aici, dar sa efectueze munca intr-o tara din UE?( sa lucreze tot timpul in afara, nu doar cateva luni)?

Multumesc anticipat pt rasp Dvs.
O seara buna
Va multumesc pt rasp Dvs
O zi placuta