Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... despre salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

despre salarii

de ce intro institutie cum ar fi un centru de plasament unde lucrez eu este asa o diferenta de salarii la unii angajati?
Depinde de functia ocupata , de studii, de gradatia de vechime etc.