Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale COD CAEN 5630 stand mobil
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

COD CAEN 5630 stand mobil

Buna ziua,

Pentru a deschide un stand mobil pentru servirea băuturilor alcoolice,este ok codul Caen 5630?
Dacă da, de ce acte mai am nevoie pentru a demara o astfel de afacere ? Mai exact de ce autorizații am nevoie
~ Conținut șters la cerere ~
Ideea este ca nu știu de ce autorizații am nevoie pentru a vinde băuturi la un stand mobil, mai exact o toneta amplasată pe spațiu public.