avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 445 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale COD CAEN 5630 stand mobil
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

COD CAEN 5630 stand mobil

Buna ziua,

Pentru a deschide un stand mobil pentru servirea băuturilor alcoolice,este ok codul Caen 5630?
Dacă da, de ce acte mai am nevoie pentru a demara o astfel de afacere ? Mai exact de ce autorizații am nevoie
Cel mai recent răspuns: isciucradu , utilizator 21:05, 11 Februarie 2018
~ Conținut șters la cerere ~
Ideea este ca nu știu de ce autorizații am nevoie pentru a vinde băuturi la un stand mobil, mai exact o toneta amplasată pe spațiu public.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bar si crama MARIA.B. MARIA.B. Buna ziua.am o crama si as vrea si autorizatie pt bar.e o locatie de 20mp dar as vrea sa pot da si la pahar.se poate?sa fie ambele activitati in aceeasi ... (vezi toată discuția)
Caen cafenea corneleftimie corneleftimie Buna ziua, Pentru o cafenea care serveste si cateva produse de patiserie si cofetarie este necesar sa aiba codurile CAEN 5610 si 5630? Sau este suficient ... (vezi toată discuția)
Cod caen pentru bar, discoteca si jocuri (snooker+pacanele) zzanetta zzanetta Vreau sa infiintez un local in care sa se poata consuma bauturi ,tutun,sa fie discoteca si sa fac o sala de jocuri cu snooker si pocanele. Ce coduri CAEN ... (vezi toată discuția)