Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare 2018
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare 2018

sunt angajat din 1 feb 2018 la primarie ca muncitor calificat categoria 1 , am 30 ani vechime ce salar ar trebui sa primesc ? multumesc
Nu mai aveti ce sa faceti , intrucat in instanta vi se va respinge cerere.
multumesc