avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 922 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Repunere pe rol dosar civil
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Repunere pe rol dosar civil

Se poate repune pe rol un dosar vivil suspendat in 1998 ?
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 13:38, 15 Februarie 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Sansele sunt infime avand in vedere cat timp a trecut.Ce anume doriti sa solicitati prin eventuala actiune.?
Ultima modificare: Joi, 15 Februarie 2018
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Termen repunere pe rol ContSters228970 ContSters228970 Daca recursul a fost depus pe 04.08.2011, primul termen a fost pe 11.05.2012,si tot atunci a fost suspendat, la ce data se incheie daca nu se depun acte si nu ... (vezi toată discuția)
Perimare intr-un proces civil Pot initia un nou proces referitor la o cauza de constatare a proprietatii asupra unui teren, daca nu s-a judecat in decurs de un an (proprietarul nu si-a ... (vezi toată discuția)
Repunere pe rol proces suspendat rose_lily rose_lily Buna! Am nevoie de ajutorul vostru. Pe scurt: in 2007 am avut un proces cu tatal baietelului meu , avand ca obicet obligatia de a face, adica sa imi dea ... (vezi toată discuția)