Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Restituire taxa auto
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Restituire taxa auto

În dec 2017 ar fi trebuit să primesc rata 3 din 5 restituire taxa mediu plus dobânda aferentă .
Mentionez ca am hotarare judecatoreasca definitiva .
Cand se vor aloca banii in acest sens??
Mulțumesc!
In hotararea detinuta sunt specificate "momentele" efectuarii / achitarii acestor "rate" ?
Da sunt menționate datele!Dar cand am sunat la finante mi s a spus că se așteaptă hotararea unei noi legi prin care urmează să se restituie in anul 2018 Integral toata diferenta plus dobânda aferenta .multumesc