Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cazier auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cazier auto

Se poate obține cazier auto pe perioada solicitată? Spre exemplu, pe ultimul an?
Menţiunile privind permisele retinute si sanctiunile aplicate se sterg automat din baza de date a Politiei în termen de 5 ani de la data de 1 ianuarie a anului următor celui în care a fost savasita fapta.
Se poate solicita eliberare document pentru perioada mentionata de dv