Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Act aditional
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Act aditional

Buna ziua,am transmis act aditional part-time cu 903 lei (iesea net negativ) iar acum cu OUG 3, as dori sa-l diminuez la 475 lei.Mentionez ca salariatul este de acord cu diminuarea.Cum sa procedez pt a fi corect?Pot sa il retransmit acum iar cu 475 lei si aplicabil cu 01 ianuarie?Cu toata stima,Violeta
george-neagu, moderator
Multumesc,o zi frumoasa.Cu toata stima, Violeta