Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Corectare eroare la dec101 fundatie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Corectare eroare la dec101 fundatie

Buna ziua . Am depus azi o declaratie 101 pentru o fundatie, care anul trecut nu a avut activitate. Au fost detectate erori:
eroare regula: R10: d_prof=1-bifa pt. ( cod_oblig.=103 sau 104 ) si luna =01 an =2017
Mentionez ca am bifat doar codul 104 si restul declaratiei a fost cu zero ( evident am completat datele fundatiei ).
Oare a mai patit cineva asa/ despre ce poate fi vorba? daca ma puteti ajuta cu un raspuns.

Va multumesc
george-neagu, moderator
si eu am patit la fel, de doua zile incerc sa depun,